O mně

Vítám Vás na stránkách AkneVitamin.cz,

Ráda bych se s Vámi podělila o „svůj příběh“, který mě přivedl k tomu, že tyto stránky a produkt AkneB5 spatřily světlo světa.
Již více než polovinu svého života bojuji s akné a mastnou pletí. Boj začal v 15 letech, kdy jsem si šla poprvé pro recept na hormonální antikoncepci Diane 35, která mi měla můj problém vyřešit. Měla jsem akné na tváři, na zádech a vlasy se mi mastily takovou rychlostí, že jsem je myla každý den. Bohužel zázrak se nekonal a po 10 letech jsem ji poprvé s obavami vysadila a zjistila, že nenastala žádná změna k horšímu. Zda jsem tedy brala vysoké dávky hormonů zbytečně, nedokáži s jistotou tvrdit. Mezí tím jsem po celá ta léta zkoušela vše, co se kde objevilo. Ke kožnímu lékaři jsem chodila pravidelně několikrát do roka, vyzkoušela jsem všechna možná antibiotika, jak zevně tak i vnitřně. Nutno říci, že mi většinou rychle pomohla ale po 2-3 měsících mi přestala účinkovat díky vytvořené rezistenci. Zoufalost sama, těch peněz, co jsem utratila za všechny nefungující kosmetické přípravky, krémy, masky, vodičky, emulze a to i ty drahé od Vichy, Biodermy, La Roche… Chemický peeling jsem vyzkoušela 2x, také dermabrazi i laser IPL. S věkem se akné bohužel nelepšilo. Ve 27 letech jsem se dostala k léku Roaccutane. Poprvé za ta léta jsem si užívala pocitu, který jsem už ani neznala. Pleť jako miminko a vlasy jsem si mohla mýt až za několik dní, pleť se nemastila. Zázrak ale trval jen půl roku a akné se mi vrátilo, kromě toho i špatné jaterní testy a pigmentové skvrny.

Pak, při ročním pobytu v zahraničí, jsem objevila Acid Pantothenic - vitamín B5, na internetu jsem si našla veškeré dostupné informace a koupila si ho. Nechtělo se mi věřit, ale fungovalo to, pleť se mi přestala mastit a akné mizelo. Žádné vedlejší účinky, konečně! Asi nemusím popisovat mé zklamání, když jsem po návratu z ciziny chtěla pokračovat s vitamínem B5 a zjistila, že se tady v České republice nedá koupit. Proč? Proč si ho musím objednávat z Ameriky? Nechápala jsem to a řekla si, že to tak nenechám! Nehodlám se smířit s tím, že to, co mi pomáhá si u nás z nějakého důvodu nemohu koupit a užívat.

Konečně tedy vítězoslavně prohlašuji, že výrobek AkneB5 je prvním vitamínem B5 s obsahem 500mg na našem trhu k dispozici všem, kteří na tom jsou podobně jako já. Netvrdím, že je to konečné řešení pro všechny případy, ale i kdyby pomohl jen polovině lidí trpících akné získat zase sebevědomí a moci se na sebe v zrcadle opět usmívat, bude to pro mne neuvěřitelný pocit radosti.

Prosím, berte tyto stránky také jako místo pro sdílení a diskusi o vašich pozitivních, ale i negativních zkušenostech, týkajících se akné a vitamínu B5. Velmi ocením i jakékoliv vaše připomínky a podněty.

Přeji všem hodně štěstí a trpělivosti!

Michaela Kopřivová

DSCN1787_small

 

Záznamy nebyly nalezeny...